Saltar al contenido

  • ALTRES TEMPOR.
    • CRONIQUES 2020-21
      • STA EUGENIA-5-LA GLEVA-1-
      • LA GLEVA-2-RIUDEPERES-0-
      • LA GLEVA-1-CANTONIGROS-4-
      • LA GLEVA-1-TORELLO-3-
      • LA GLEVA-1-SANT QUIRZE-2-
      • GURB-2-LA GLEVA-2-
      • LA GLEVA-0-CALLDETENES-3-
    • Resultats
      • RESULTATS 2021-22
      • REGULARITAT 2021-22
    • TEMPORADA 2021-22
    • CRONIQUES 2021-22
      • PRETEMPORADA 2021-22
        • LA GLEVA-4-FIGARO-0-
        • SANT VICENÇ-2-LA GLEVA-1-
        • LA GLEVA-1-CENTELLES-2-
        • LA GLEVA-2-MANLLEU JUVENIL «B»-1-
        • COLLSUSPINA-4-LA GLEVA-5-
        • TARADELL «C»-0-LA GLEVA-2-
        • SANT HILARI FONT-VELLA-1-LA GLEVA-2-
    • CRONIQUES 22-23
      • PRETEMPORADA 22-23
    • CRONIQUES 23-24
      • PRETEMPORADA 23-24
    • CRONIQUES 24-25
      • PRETEMPORADA 24-25
    • CRONIQUES 25-26
      • PRETEMPORADA 25-26
    • AFICIONATS
      • AFICIONATS 25-26
  • SOCIS
  • REGULARITAT
    • REGULARITAT 2019-20
    • REGULARITAT 2020-21
    • REGULARITAT 2021-22
    • REGULARITAT 22-23
      • REGUL. PRETEMP.22-23
      • CRONIQUES 2021-22
        • STA EUGENIA «B»-1-LA GLEVA-3-
        • LA GLEVA-0-SANTPERENCA-0-
        • LA GLEVA-6-TARADELL «B»-0-
        • MONTESQUIU-1-LA GLEVA-2-
        • LA GLEVA-2-VIC RIUPRIMER REFO «B»-0-
        • VOLTREGA-1-LA GLEVA-2-
        • LA GLEVA-5-CORCO-1-
        • TORELLO «B»-2-LA GLEVA-1-
        • TEMPORADA 22-23
    • REGULARITAT 23-24
    • REGULARITAT 24-25
    • REGULARITAT 25-26
  • TRAVESSA
  • PRETEMPORADA 26-27
  • CRONIQUES 2026-27
  • REGULARITAT 26/27
  • AFICIONATS 26/27
  • JUVENIL
  • ESCOLETA CF LA GLEVA
Sant Quirze U.D 4 — 2 Torello CF «B»

Detalles

Data Hora Lliga Temporada
12/02/2022 4:00 pm Lliga 4 Catalana 2021-22 4a Catalana 2021-22

Resultats

ClubGoalsResultat
Sant Quirze U.D4Guanyats
Torello CF «B»2Perduts

Entradas recientes

  • RUPIT-PRUIT-3-LA GLEVA-2-
  • LA GLEVA-2-OLOST-3-
  • MANLLEU «B»-4-LA GLEVA-2-
  • LA GLEVA-2-CORCO-3-
  • LA GLEVA-1-OAR VIC-2-
  • BORGONYA-1-LA GLEVA-3-

Calendari

octubre 2026
L M X J V S D
« Sep   Nov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Veure tots els partits

Classificacions 2026-27

PosClubPJGEPGFGCPtos
1Manlleu AEC «B»660019518
2Gurb UE «B»651017416
3Rupit Pruit UE550015215
4Ribetana CF6411241213
5Vic Unio Esportiva Club640218912
6Santperenca UE6312201410
7Olost FC5311121010
8Corco A.E43011549
9OAR Vic A53021059
10Montesquiu CD611412154
11Vinyoles CF611412234
12Santa Eugenia JE B611411254
13La Gleva CF610512163
14Calldetenes CF «B»603312193
15Borgonya CD50053240
16Voltrega CF B60068330
Veure taula complerta

© 2026
Diseñado por ThemeBoy